Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Aktuality: Dotace z OPPIK

 • Nové výzvy v programu Nízkouhlíkové technologie vyhlášeny

  2. 12. 2019

  Zavádíte u vás ve firmě technologie šetrné k životnímu prostředí? Získejte dotaci na pořízení elektromobilů, nabíjecích stanic či strojů na zpracovávání odpadových surovin.

 • Proof of Concept vyhlášen

  27. 11. 2019

  V úterý 26. 11. byla vyhlášena výzva v dotačním programu Proof of concept, který má za cíl podpořit výměnu know how mezi výzkumným a soukromým sektorem.

 • Navýšení limitů pro výběrová řízení na 2 mil. Kč

  24. 10. 2019

  MPO zvyšuje limity pro výběrová řízení. Pro žadatele o dotaci z OP PIK by to mělo znamenat menší frekvenci i množství výběrových řízení v projektu.

 • TIP: urychlete proplacení Žádosti o platbu zasláním potřebných dokumentů předem

  23. 10. 2019

  Agentura pro podnikání a inovace ověřuje nově před proplacením podané Žádosti o platbu deklarovanou velikost podniku k datu vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace. V rámci této kontroly dochází k ověřování údajů uvedených v Prohlášení, tj. aktiva, obrat a počet zaměstnanců.

 • Dotace na fotovoltaiku mohou tentokrát získat také například hotely

  17. 10. 2019

  Fotovoltaiku si nyní díky dotacím z EU můžete pořídit s mnohonásobně kratší návratností investice. Příkladem je náš klient, kterému se takto investice vrátila za pouhé 3 roky – přičemž bez dotací by to trvalo 15 let.

 • Vyhlášení dalších výzev na podporu výzkumu a vývoje

  30. 9. 2019

  Již dříve jsme vás informovali o výzvě v programu Potenciál, která představuje finanční injekci pro nastartování výzkumu či vývoje ve vaší firmě v podobě dotace na koupi výzkumného či vývojového zázemí. Dnes vyhlášené výzvy v programech Aplikace a Inovace cílí na pozdější stádia – na vývoj a tvorbu produktů či procesů a jejich následné zavádění na trh.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.