Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Dotace na životní prostředí

Životní prostředí je součástí podnikání. Snižte si náklady s pomocí dotací.

Dotace na životní prostředí

Udržitelné životní prostředí je nedílnou součástí veškeré lidské činnosti. Aby tomu tak zůstalo, je potřeba investovat do podnikání s myšlenkou na životní prostředí. Investujte tak, abyste získali udržitelné obojí – vaše podnikání i zdravý prostor pro život.

Programy pro čerpání dotací na životní prostředí

S dotací na životní prostředí získáte finance pro energetické hospodaření vaší budovy

 • Obnovitelné zdroje energie
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu
 • Úspory energie
  Chcete snížit energetickou náročnost vašeho podniku a ušetřit na energiích? Získejte až 400 mil. Kč na nové stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření.
 • Zvýšení podílu využití odpadů
  Máte zájem na udržitelnosti vašeho regionu? Získejte dotaci až 1,088 mld. Kč z evropských fondů na recyklaci a jiné využití odpadů.

S těmito programy využijete evropských dotací k zlepšení vašeho podnikání a zároveň přispějete k záchraně životního prostředí. S dotací na životní prostředí můžete šetřit energii nebo investovat do obnovitelných zdrojů. Ušetříte důležité finance, zlepšíte energetickou náročnost a životní prostředí. V roce 2019 můžete získat dotaci až do výše 85 % uznatelných nákladů.

Jak získat dotace na životní prostředí

Žádat o dotaci na životní prostředí mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem
 • veřejným subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na životní prostředí

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na životní prostředí. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na životní prostředí. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 31. 3. 2020

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

 • Otevřený do 30. 4. 2020

  Úspory energie

  Dotace na snížení výdajů za energii. Až 400 mil. Kč na stroje, zateplení budov, výměnu oken a další úsporná opatření pro podniky všech velikostí. Příjem žádostí začíná už 16. 9. 2019.

 • Připravuje se začátek v 3/2020

  Zvýšení podílu využití odpadů

  Dotace na nakládání s odpady. Až 500 mil. Kč na recyklaci a jiné využití odpadů pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.