Balík peněz z EU právě dorazil

Více na semináři zdarma

Vaše technologické skóre - enovation Technology Score (eTS)

Jak daleko je vaše firma se zaváděním prvků Průmyslu 4.0?

Změřte si aktuální eTS ve svém podniku. Zjistěte, jak daleko jste se zaváděním Průmyslu 4.0 a zvyšte tak svou šanci úspěšně podat dotační žádost v programu Technologie 4.0.

Změřte si své skóre:

Za 5 minut a v 8 otázkách si uděláte představu, na jaké technologické úrovni z pohledu Průmyslu 4.0 je Váš podnik.

Tipy k otázkám:

  • V některých otázkách jsou použité odborné akronymy nebo zkratky. Pokud vám některý výraz není blízký, uveďte, že jej ve firmě nepoužíváte.
  • Odpovědi jsou stupňovány a mají vyjádřit technologickou úroveň výroby. Pokud si nebudete jisti, zvolte nižší úroveň odpovědi.

Create your own user feedback survey

Nezobrazuje se vám průzkum správně? Otevřete si jej v novém okně.

Jak číst výsledky

Skóre 15 % a nižší

  • Úroveň optimalizace ve Vaší firmě je poměrně nízká, nejvyšší čas na tom začít pracovat! Na co se zaměřit, aby to mělo co největší přínos pro Vaši firmu, Vám poradí naši dotační experti. Domluvte si konzultaci zdarma

Skóre 16 - 69 %

  • Úroveň optimalizace ve Vaší firmě je dobrá a máte nárok na podporu pro její další zlepšení. Nakupte další chytré stroje nebo prvky Průmyslu 4.0 s až 50% dotací. Více o této možnosti Vám prozradí naši dotační experti. Domluvte si konzultaci zdarma.

Skóre 70 % a více

  • Gratulujeme, úroveň optimalizace ve Vaší firmě je na výborné úrovni, díky čemuž dosáhnete na nejvyšší stupeň podpory. O co všechno můžete žádat a jak Vám poradí naši dotační experti. Domluvte si konzultaci zdarma.

Domluvte si konzultaci zdarma

 

POZOR - Výsledky testu nejsou definitivní

Skutečný posudek optimalizace podniku je daleko složitější a komplexnější. Pokud se chcete do této problematiky ponořit hlouběji, kontaktujte nás na enovation@enovation.cz nebo nám zavolejte na tel. 800 190 163.

 

Jak eTS funguje

Přečtěte si o metodice eTS a z čeho vychází.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.