Webinář: Dotace Technologie 4.0

Získejte dotaci pro svou výrobu: na její modernizaci, automatizaci a řízení

 • Datum konání:
  8. 10. 2020

 • Čas konání:
  10:00 - 10:45

 • Typ:
  On-line webinář

 • Cena:
  zdarma

Plánujete investice do high-tech výrobního vybavení a procesů? Nákup výrobních i nevýrobních strojů a zařízení s automatizací, výrobní a skladové informační systémy, robotizace, 3D tisk, virtuální realita ve výrobě, sběr dat z výroby a ze skladů, upozornění na problémy ve výrobním procesu … to všechno jsou oblasti, pro které je dotační program Technologie 4.0 připraven. 

Co se na webináři dozvíte?

 • Na co všechno můžete získat dotaci Technologie 4.0, v jaké výši, za jakých podmínek,
 • jak se měří technologická úroveň vaší výroby, jaké kapitoly se hodnotí, 
 • jak o dotaci správně požádat a následně ji skutečně úspěšně obdržet,
 • praktické rady, jak administrovat schválený dotační projekt a jak zvládnout související výběrová řízení,
 • a mnoho dalšího

Webinářem vás provede Ing. Petra Vrbská. Petra má 12 let praktických zkušeností s žádostmi o dotace, jejich přípravou i následnou správou a administrací. Specializuje se na dotace pro průmysl a výrobu.

Kdo by si webinář neměl nechat ujít?

 • Zástupci všech malých a středních společností (tedy do 250 zaměstnanců), kteří chtějí své podnikání posunout o krok dále vstříc moderním technologiím.
 • Program je určen pro projekty realizované mimo území hl. m. Prahy, sídlo společnosti v Praze být může.

Jak se webináře zúčastnit?

Webinář je online školení, které pro vás náš specialista pořádá 8. října 2020 v čase 10:00 - 10:45 dopoledne v přímém přenosu pomocí webového prohlížeče. Pro všechny přihlášené zcela bezplatně.

 

Chci na webinář zdarma

Pro zúčastnění se webináře postupujte prosím následovně:

 1. Registraci proveďte pomocí formuláře uvedeného níže na této stránce. Kapacita je omezená, doporučujeme se tedy registrovat nejlépe obratem.
 2. Všechny další instrukce vám po přihlášení zašleme do vaší e-mailové schránky. Žádné speciální technické vybavení ani počítačové programy nejsou nutné. Stačí pouze běžný počítač a připojení k internetu.
 3. 8. října v 10:00 se na webinář připojte prokliknutím námi zaslaného odkazu - ať už z vaší kanceláře nebo třeba gauče.

Nevyhovuje vám čas konání nebo máte otázky, na které odpověď potřebujete znát již nyní?

Kontaktujte naše specialisty na dotace na tel. 800 190 163 nebo na adrese enovation@enovation.cz a domluvte si s nimi termín bezplatné individuální konzultace.

Co je dotační program Technologie 4.0

Přináší peníze na podporu modernizace a automatizace výroby i zlepšení propojování výrobních a nevýrobních procesů ve firmách. Pro projekty zaměřené na komplexní zvýšení automatizace ve firmách, tedy ne pouze nákup výrobních strojů, ale jejich propojení s informačními systémy, robotizaci apod.

 • výrobní stroje: svařovací roboty a linky, CNC obráběcí centra, lisy, laserové technologie, frézovací centra, automatické výrobní linky všeho druhu a mnoho dalších
 • nevýrobní stroje: měřící přístroje, skenery, kamery, čtečky kódů, čipy a jejich čtečky, zakabelování prostorů firmy nebo vybudování firemní wifi sítě včetně koncových připojení, automatické nebo autonomní manipulační a dopravní vozíky, palety a přepravky, senzory, sondy, čidla, obrazovky atd.
 • nehmotný majetek: výdaje na software (ERP, CRM aj.), programy, data nebo databáze 

Aktuální dotační výzva Technologie s dotací ve výši až 40 milionů Kč (až 45%) bude vyhlášena v říjnu 2020, dotační žádosti se budou podávat do dubna 2021. Realizaci projektu bude možné začít kdykoli v období 2021-24.

Chcete dopředu zjistit, jak si Váš podnik stojí?

Udělejte si krátký test (nezabere vám více než 5 minut) a zjistěte, jak jste na tom s optimalizací a jestli máte správné předpoklady pro získání dotace. 

Webinář se koná pod záštitou projektu Rok malého podnikání 2020 vytvořeného Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Lektoři tohoto semináře

 • Ing. Petra Vrbská

  Ing. Petra Vrbská
  Team Leader

  LinkedIn
 • Ing. Alexandr Jakobe

  Ing. Alexandr Jakobe
  Team Leader

  LinkedIn