Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dopřejte svým zaměstnancům odborné vzdělávání prostřednictvím dotace

Získejte dotaci až 6 milionů Kč z Operačního programu Zaměstnanost na další odborné vzdělávání zaměstnanců.

21. 3. 2023
Dotace pro podnikatele

Přemýšlíte, kde vzít finance na další rozvoj svých zaměstnanců?

Nyní máte možnost poskytnout zaměstnancům další profesní vzdělávání prostřednictvím dotace z Operačního programu Zaměstnanost. Jedná se o realizaci vzdělávacích kurzů spojených s rozvíjením znalostí, schopností a dovedností vyžadovaných pro výkon určitého povolání, a to s důrazem na podporu osob starších 55 let.

Příjem žádostí: 20. 3. 2023 – 16. 6. 2023

Proč se o program zajímat

  • Zajistíte implementaci systematického, koncepčního a dlouhotrvajícího plánu vzdělávání pro své zaměstnance. Dotační podpora je ve štědré výši až 6 milionů Kč

Na co lze dotaci čerpat:

  • Další profesní vzdělávání zaměstnanců – realizace vzdělávacích kurzů spojených s rozvíjením znalostí, schopností a dovedností vyžadovaných pro výkon určitého povolání, a to s důrazem na podporu osob starších 55 let.
  • Podporované jsou např. kurzy v oblastech měkkých a manažerských dovedností, jazykového vzdělávání, technického a dalšího odborného vzdělávání.

Na co si dát pozor

Podpora nesmí být poskytnuta na vzdělávací kurzy zahrnující rozvoj digitálních dovedností. Digitálními dovednostmi je myšlen soubor dovedností nutných k identifikaci, pochopení, interpretaci, vytváření, komunikování a účelnému a bezpečnému užití všech digitálních technologií.

Více informací o programu

 

Proč spolupracovat s enovation? 

Chcete zhmotnit své představy o vzdělávání vlastních zaměstnanců? Rádi budeme vaším partnerem a s žádostí o dotaci vám pomůžeme. V celém procesu žádostí o dotace jsme jako doma. Máme 15 let zkušeností, během kterých jsme zpracovali přes 1 400 projektů v hodnotě 32 miliard Kč.  Pište nám na enovation@enovation.cz nebo volejte na 222 523 549

 

 

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.