Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Nová agentura pro podporu podnikatelů z fondů EU

Sněmovna rozhodla o vzniku nové agentury, které vznikne rozdělením agentury CzechInvest a bude mít na starosti administraci fondů z Evropské unie. Agentura CzechInvest bude nadále zprostředkovávat investiční projekty do České republiky.
Tuto novelu zákona o podpoře malého a středního podnikání, která vznik nového Agentury pro podnikání a inovace umožní, musí ještě schválit senát a podepsat prezi

11. 3. 2016
Dotace pro podnikatele

Sněmovna rozhodla o vzniku nové agentury, které vznikne rozdělením agentury CzechInvest a bude mít na starosti administraci fondů z Evropské unie. Agentura CzechInvest bude nadále zprostředkovávat investiční projekty do České republiky.


Tuto novelu zákona o podpoře malého a středního podnikání, která vznik nového Agentury pro podnikání a inovace umožní, musí ještě schválit Senát a podepsat prezident.


Dle domluvy s Evropskou komisí dokončí CzechInvest dobíhající administraci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). Nová agentura již bude spravovat současný program podporující české podnikatele – Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.