Nové výzvy programů Inovace a Rozvoj jsou vyhlášeny

Dnes byly vyhlášeny nové výzvy programu Inovace a Rozvoj, na které je v rámci OP Podnikání a inovace alokováno pět miliard korun.

29. 10. 2013
Dotace pro podnikatele

Dnes byly vyhlášeny nové výzvy programu Inovace a Rozvoj, na které je v rámci každé z nich alokováno 2,5 mld. Kč. Ve stávající výzvě programu Rozvoj je rozšířená mapa podporovaných regionů. Nově tak lze žádat dotace na projekty například z Brna-města atp. Podrobné informace o podporovaných regionech najdete zde.

  • Příjem registračních žádostí do programu Inovace proběhne od 11. listopadu do 21. listopadu 2013, příjem plných žádostí bude probíhat do 31. ledna 2014. Parametry výzvy najdete zde.

  • Příjem registračních žádostí do programu Rozvoj proběhne od 4. listopadu do 15. listopadu 2013, příjem plných žádostí bude probíhat do 20. ledna 2014. Parametry výzvy najdete zde.

Výzva programu ICT a strategické služby by měla být vyhlášena také řádově v průběhu několika dalších dnů.

V případě, že plánujete investice, které by mohly být v rámci některého z těchto programů financovány, kontaktujte nás na tel. č. 800 190 163 nebo na emailové adrese enovation@enovation.cz. Doporučujeme tak učinit co nejdříve – o finance alokované do těchto programů bude zřejmě velký zájem a vyšší šanci na získání dotace budou mít včas a kvalitně připravené projekty.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.