Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

OPPIK: Dostane se i na velké podniky

Podíl dotací pro velké firmy byl v první vlně výzev OPPIK stanoven na 40 procent. Co to znamená? Ačkoli jsou dotace z OPPIK zaměřeny zejména na projekty malých a středních podnikatelů, na své si přijdou i velké společnosti.

2. 6. 2015
Dotace pro podnikatele

Podíl dotací pro velké firmy byl v první vlně výzev OPPIK stanoven na 40 procent. Co to znamená? Ačkoli jsou dotace z OPPIK zaměřeny zejména na projekty malých a středních podnikatelů, na své si přijdou i velké společnosti.

 

Některé programy podpory jsou sice velkým firmám zcela zapovězeny (Nemovitosti, Technologie či Marketing), v jiných však velké firmy už připravují své žádosti.

 

ikona_m_info    Přehled dotací OPPIK pro velké podniky >>

 

Podívejte se na přehledné zpracování dotačních možností pro velké podniky, které nabízí programy Inovace, Potenciál, Úspory energie a ICT a sdílené služby. Podpora projektů není v žádném případě zanedbatelná. Nechte si část faktur uhradit Evropskou unií.

 

Telefony u nás zvoní nepřetržitě a vězte, že konkurence s využitím dotací neváhá. Zajímají-li vás konkrétní informace, kontaktujte nás na emailu enovation@enovation.cz nebo telefonu 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.