Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Dotační výzvy 2016 jsou tu. Příprava žádosti už nepočká

Další šanci na získání dotace z EU by byla škoda propásnout. Příjem žádostí začíná už na podzim, ale jejich přípravu doporučujeme neodkládat. Naopak. Začněte co nejdříve. Kvalitně zpracovaná žádost otevře dveře k bruselským penězům a k odstartování změn ve vašem podniku.

14. 6. 2016
Dotace z OPPIK

Další šanci na získání dotace z EU by byla škoda propásnout. Příjem žádostí začíná už na podzim, ale jejich přípravu doporučujeme neodkládat. Naopak. Začněte co nejdříve. Kvalitně zpracovaná žádost otevře dveře k bruselským penězům a k odstartování změn ve vašem podniku.

Odrazuje vás velké množství dokumentů, které je třeba prostudovat, a proces podání žádosti se vám zdá složitý? Zdlouhavé studium nahradí odborné semináře a osobní setkání s našimi dotačními odborníky. O vyhlašovaných programech Marketing, ICT a sdílené služby, programu Potenciál, Technologie, Aplikace, Inovace či Nemovitosti i Úspory energie vědí maximum.

Semináře pro vás pořádáme bezplatně. Zarezervujte si však své místo včas, kapacita prostoru se rychle plní. Nehodí se vám termíny? Domluvte si bezplatnou konzultaci na tel. 255 785 575 nebo na enovation@enovation.cz.  

Připraveny jsou pro vás tyto bezplatné semináře:


Termín semináře

Seminář

23. 6.

Dotace pro podniky: podzimní výzvy, Praha    

23. 6.


ICT a SS: dotace na datová centra či mzdy odborných zaměstnanců, Praha    

 

28. 6.

Dotace pro podniky: podzimní výzvy, Ostrava

29. 6.


ICT a SS: dotace na datová centra či mzdy odborných zaměstnanců, Brno   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Představíme vám aktuální dotační možnosti i zásadní změny v podávání žádostí o dotaci. Na semináři ICT a sdílené služby s rekordní alokací 4 mld. Kč vám řekneme, jak získat dotaci na vybudování datového centra nebo na mzdy odborných zaměstnanců.

Těšíme se na vás.

Tým enovation

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.