Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Tip odborníka: jak se připravit na podzimní výzvy už teď

Počínaje zářím se můžete těšit na celou řadu zajímavých dotačních výzev. Připravte se na ně v klidu přes léto, radí náš dotační poradce, Daniel Žáček.

4. 7. 2019
Dotace z OPPIK

Plánujete inovativní projekty, potřebujete rekonstruovat firemní budovy nebo byste rádi snížili své výdaje za energie? První letošní výzvy programů OP PIK se pomalu uzavírají a MPO už se soustředí na další dotační pololetí, které přinese spoustu zajímavých výzev. Letní měsíce představují ideální možnost si vše připravit a podat žádost o dotaci včas.

Jaké výzvy se otevírají od září 2019?

Co si na září připravit?

1. Projektový záměr

Pro úspěšné podání žádosti je ze všeho nejdůležitější mít jasnou představu o tom, co chcete realizovat. Promyslete si všechna pro a proti a ujistěte se, že máte jak personální, tak finanční prostředky, abyste jej skutečně dovedli do cíle. Po vyhlášení výzvy už na takový rozbor nebývá dost času.

2. Projektová dokumentace

Chystáte-li stavbu nebo rekonstrukci, nezapomeňte mít kvalitně zpracovanou projektovou dokumentaci, shánět projektové inženýry narychlo bývá mnohdy oříšek.

3. Interní schválení 

Neméně důležité je mít projekt schválený interně – z naší zkušenosti bývají právě interní procesy největší překážkou včasného podání žádosti.

Nejste si jistí, kde a jak začít?

Kontaktujte naše dotační poradce a domluvte si bezplatnou konzultaci. Nakonec v takovém horku není nic lepšího, než probírat žhavé investiční projekty a způsoby, jak na ně získat dotaci z EU. Kontaktujte nás rovnou na 800 190 163 nebo prostřednictvím adresy enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.