Dirigujte symfonii výzkumu a vývoje ve firmě

Začal poslední koncert dotačního období 2014-2020 –⁠ pět zásadních výzev, které podpoří vaše investice do vývoje podniku až 80% dotací. Na mzdy vývojářů a konstruktérů, stavbu výzkumných budov, výrobu inovovaných produktů i potřebný hardware a software.

Získejte dotaci až 100 milionů Kč

Mzdy vývojových pracovníků, testovací stroje a další výdaje na spuštění výroby inovovaných produktů. Zaplaťte vývoj ve firmě od nápadu přes testování prototypu po výrobu. Skladatelé v podobě evropských úředníků složili symfonii 5 programů, ze kterých můžete čerpat dotaci až 100 milionů.

 • Potenciál: Až 100 milionů Kč na výzkumné zázemí –⁠ budovy nebo vybavení.
 • Inovace: Nákup výrobních strojů, hardwaru a softwaru, který potřebujete k uvedení inovovaných produktů na trh –⁠ až 100 milionů Kč.
 • Aplikace: Až 100 milionů na mzdy vašich vývojářů a konstruktérů, materiál a režijní náklady.
 • Digitální podnik: Až 10 milionů Kč na hardware a software, který digitalizuje vaši firmu.
 • TREND: Až 40 mil. Kč na vývoj pokročilých technologií či materiálů, nanotechnologií nebo kybernetického zabezpečení.  

Chci nezávaznou konzultaci

Dotační koncert enovation

 

O dotace mohou žádat téměř všechny podniky v ČR

Malé, střední i velké a žádat mohou i podniky se sídlem v Praze. Vývojové dotační programy podpoří každou firmu, která chce investovat do budoucnosti. Vývojové dotační programy podpoří každou firmu, která chce investovat do budoucnosti. Z naší zkušenosti dotace nejčastěji směřují do oblastí:

 • výroby a zpracovatelského průmyslu, IT, e-commerce, logistiky,
 • stavebnictví, energetiky, zdravotnictví a farmacie,
 • papírenství a potravinářství.

Přihlašovat můžete projekty s rozpočtem už od 2,5 milionů Kč.

Proč byste měli využít dotační koncert

 • Čerpáte dotace za známých podmínek z nejoblíbenějších programů. Nové období 2021–⁠2027 je stále plné otazníků.
 • Šanci na dotaci mají i malé projekty v rodinných firmách. Nemusíte zrovna stavět sÍť větrných elektráren nebo kolonizovat Mars, abyste dosáhli na podporu.
 • Momentálně stačí připravit projekt a podat žádost. Na uskutečnění projektu máte čas klidně až do roku 2023.

 

Dotační programy, které vás posunou do budoucnosti:

Aplikace

Dotační výzva určená právě na mzdy, materiál a režijní náklady až do výše 80 % podpory. Jako jedna z mála dotací pokrývá i provozní náklady – mzdy. Pro firmy se zaměstnanci, kteří se zabývají vývojem, konstrukcí a zlepšováním produktů. Předpokladem pro dotaci je realisticky a kvalitně promyšlený podnikatelský záměr, jehož hlavní principy se přenesou do žádosti (s obojím rádi odborně pomůžeme). 

Více informací

Potenciál

Až 100 mil. Kč na stroje, technologie či hardware jako vybavení prototypové dílny, zkušebny, testovacího zařízení, laboratoří nebo polygonu. Dále na výstavbu budov pro technologie, pořízení softwaru, licencí nebo práv duševního vlastnictví – např. konstrukční, simulační a výpočtový SW. 

Více informací

 

Inovace

Dotace až 100 mil. Kč na nákup nových strojů a na nové stavby. Pro produktové i procesní inovace – výroba nových a vylepšených produktů, nové výrobní technologie. Pouze pro zpracovatelský průmysl – výrobní sektor a zpracování odpadů. 

Více informací

 

TREND

Program TREND podpoří až 40 mil. Kč projekty zaměřené na vývoj pokročilých technologií či materiálů, nanotechnologií, umělé inteligence nebo kybernetického zabezpečení. Dotaci lze čerpat na mzdy pracovníků, nákup strojů, přístrojů a vybavení i režijní náklady.

Více informací

ICT a sdílené služby - Digitální podnik

Získejte dotaci až 10 milionů Kč na hardware a software, který digitalizuje vaši firmu. Dále může být podpořena změna výrobního postupu, rozšíření kapacity stávající provozovny nebo rozšíření výrobního sortimentu, také vnitřní síťové zabezpečení.

Více informací

 

Chcete dirigovat dotační koncert ve své firmě? 

Zavolejte nám a společně složíme dokonalou symfonii dotací na výzkum a vývoj, která váš podnik posune do budoucnosti. Domluvte si bezplatnou konzultaci na lince 800 190 163.

Žádejte s námi a na 98 % dotaci získáte

 • Jsme jedna z největších poradenských firem zaměřených na dotace v ČR
 • Naši experti na dotace se na dlouhodobě zaměřují na výzkum a vývoj a navrhnou pro vás optimální kombinaci dotačních programů
 • Vybereme pro vás ideálně poskládaný poradenský tým, který se vám věnuje po celou dobu projektu a dohlédneme i na povinné výběrové řízení a následné kontroly. 
 • Záda nám kryje pojištění odpovědnosti do výše 100 milionů Kč.
 • za 13 let jsme zpracovali přes 1 300 projektů v hodnotě 30 miliard Kč a s 98% úspěšností přijetí žádosti

Chci nezávaznou konzultaci

 

Domluvte si bezplatnou konzultaci 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.