Pomozte nám zlepšovat naše služby

Vyplnit dotazník

Aktuality: Dotace na vysokorychlostní internet

 • Vysokorychlostní internet - výzva vyhlášena

  3. 4. 2017

  Dlouho očekávaná výzva v programu Vysokorychlostní internet byla vyhlášena. Celková alokace výzvy je 11,55 mld. Kč, na jeden projekt je možné získat až 200 milionů korun.

 • Seminář – Jak nepřijít o dotaci aneb Pozor na chyby při administraci projektu v OPPIK

  28. 3. 2017

  Byla vám schválena žádost o dotaci a tak se chystáte realizovat svůj dotační projekt? Připravte se na kontroly ze strany odpovědných orgánů. V případě odhalených chyb mohou přistoupit ke krácení dotace nebo dokonce k jejímu odebrání.

 • Program Vysokorychlostní internet? Otevřen ještě v březnu!

  13. 3. 2017

  Dlouho očekávaná výzva v rámci dotačního programu Vysokorychlostní internet bude vyhlášena ještě v tomto měsíci. Nyní je tu příležitost získat až 200 milionů korun na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“, tj. oblastí s nedostatečným přístupem k vysokorychlostnímu internetu. Můžete tak významně rozšířit Vaši zákaznickou síť.

 • Program Vysokorychlostní internet – posunutí termínu

  12. 12. 2016

  Dlouho očekávané otevření programu Vysokorychlostní internet, jež bylo plánováno ještě v průběhu prosince, se posouvá na měsíc leden. Chcete-li být informováni o všech aktuálních změnách, napište na enovation@enovation.cz. Veškeré dění pečlivě monitorujeme.

 • Zpoždění projektu vysokorychlostního internetu? MPO takové informace odmítá

  27. 5. 2016

  Vládní koordinátor digitální agendy Tomáš Prouza vyjádřil pochybnost ohledně předložení tzv. Národního plánu rozvoje sítí nové generace vládě do konce června. Domnívá se, že k jeho předložení může dojít až podzim. Tento dokument je klíčový pro rozvoj vysokorychlostního internetu v České republice.

 • ICT Unie chce narovnat vztahy se státem

  1. 4. 2016

  V posledních měsících panovalo napětí především mezi ICT Unií a Ministerstvem vnitra. Tomu ICT Unie vypověděla spolupráci, a to především kvůli komunikačním neshodám ohledně nového státního IT podniku NAKIT.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.