Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Tento červen bude ve znamení dotací

Letos v červnu bude vyhlášen rekordní počet dotačních titulů.

31. 5. 2018
Dotace z OPPIK

Zdálo se vám někdy o možnosti inovovat svou firmu jako celek? Získat dotační peníze na vše, co spadá do vašeho podnikání?

Nejenže se blížíme do konce aktuálního cyklu evropských dotací, ale tento červen bude jedna velká dotační výzva. Je třeba sledovat dění, protože výzvy půjdou rychle za sebou.

Již 11. června budou vyhlášeny výzvy v rámci dotačního programu Úspory energie v SZT. V polovině měsíce, tedy 15. června, se současně vyhlašují dotační programy zaměřené na výzkum a vývoj - Aplikace, Inovace a Potenciál. Tím to zdaleka nekončí! Od 22. do 28. následuje vyhlášení dotačních programů Nemovitosti, ICT a sdílené služby – aktivity zřizování a provoz center sdílených služeb, budování a modernizace datových center nebo dotační program Školicí střediska. Celý měsíc pak zakončí otevření výzvy dotačního programu Úspory energie - aktivita Energeticky efektivní budovy.

Začněte připravovat vaši žádost již nyní!

Jenom v červnových výzvách je pro české firmy připraveno víc než 20 miliard Kč. Využijte jedinečné příležitosti získat poslední dotace v období 2014-2020.

Sledujte naše stránky a buďte připraveni získávat veřejné peníze v ten správný moment. Nebo nás kontaktujte rovnou na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.