Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Náš klient AUFEER DESIGN otevřel jedinečné Inovační centrum

Dne 30. srpna 2018 jsme byli svědky velkého kroku jednoho z našich klientů. Společnost AUFEER DESIGN slavnostně otevřela unikátní Inovační centrum AUFEER DESIGN.

10. 9. 2018
Dotace z OPPIK

Toto centrum umožňuje poskytnutí služeb v oblasti komplexního vývoje automobilu. Pokrytí celého procesu tvorby od skici přes virtuální až po reálný model 1:1 z něj dělá evropskou špičku. Centrum je významné také z hlediska zaměstnanosti – díky pracovním podmínkám světové úrovně snižuje odliv talentovaných lidí do zahraničí.

Těší nás, že enovation mohl být u celého procesu tvorby Inovačního centra. Kombinací dotačních programů Nemovitosti a Potenciál (OP PIK) jsme pomohli získat potřebné prostředky k financování tohoto velkého projektu.

Během osmnácti let zvládla společnost AUFEER DESIGN otevřít několik poboček a dceřiných společností a to nejen v tuzemsku, ale i v Mexiku, Indii a na Slovensku. Díky dokončení myšlenky inovačního centra upevnila své postavení mezi významnými českými podniky.

AUFEER DESIGN je důkazem, že dotace umožňují rychlý rozvoj podnikání a pomáhají firmám s realizací jejich plánů. Nebojte se tedy spolufinancovat své podnikatelské aktivity z veřejných zdrojů. Svěřte se do rukou našich dotačních poradců a zařaďte se mezi úspěšné. Pro pomoc se sepsáním dotační žádosti nás kontaktujte na 800 190 163 nebo prostřednictvím adresy enovation@enovation.cz.

 

Fotogalerie

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.