Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Příjem plných žádostí v OPPIK posunut o 1 měsíc

Příjem plných žádostí v klíčových programech OPPIK Inovace, Potenciál, Nemovitosti, Školicí střediska, Úspory energie, ICT a sdílené služby byl posunut o jeden měsíc na 1. října 2015.

31. 8. 2015
Dotace z OPPIK


Příjem plných žádostí v klíčových programech Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) byl kvůli technickým nedostatkům nového systému MS2014+ posunut o jeden měsíc, a to na 1. října 2015.

 

Žadatelé, kteří již podali svou předběžnou žádost o dotaci v programech Inovace, Potenciál, Nemovitosti, Školicí střediska, Úspory energie, ICT a sdílené služby, Partnerství znalostního transferu a Spolupráce - klastry, tak mají měsíc navíc na přípravu svých plných žádostí, spolu se zahájením příjmu plných žádostí se posouvá i termín jejich ukončení.


Ve většině klíčových programů končí příjem předběžních žádostí dnešním dnem, šanci přihlásit svůj projekt mají pouze žadatelé v dotačních programech Inovace a Aplikace.


Nevíte-li si rady se sepsáním vaší žádosti o dotaci, neváhejte se obrátit na naše zkušené dotační specialisty. Napište nám na enovation@enovation.cz či bezplatně volejte 800 190 163. 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.