Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Tři dotační pilíře, na kterých vaše firma ustojí krizi [3 + 1 bezplatný webinář]

Digitalizace ušetří náklady na administrativu a zefektivní práci, zateplení či výměna oken pomohou snížit náklady na energie a díky zafinancovanému výzkumu a vývoji si udržíte klíčové zaměstnance. Jasně, zní to jednoduše, ale kde na to v krizi vzít peníze?

Na tuto otázku vám odpoví série 4 bezplatných webinářů na téma chystané dotace.

V době velké nejistoty, inflace a rostoucích cen energií se odborníci i zástupci firem napříč odvětvími shodují, že cesta ke stabilitě vede skrz investice do digitalizace, úspor energií a podporu výzkumu a vývoje. 

Protože tento názor sdílí i zástupci Evropské unie a české vlády, přichází řada dotačních programů, které právě investice do těchto oblastí výrazně podporují. My v enovation se podobným projektům věnujeme už od roku 2007 a firmám jsme pomohli už k více než 32 miliardám korun.

Všechny své zkušenosti i poznatky z přípravy nových programů jsme teď vložili do série 4 bezplatných webinářů, na kterých vám ukážeme, jak si finance z dotací zajistíte.

"Před zdražováním může farmáře uchránit digitalizace", říká expert.
hn.cz
"Investujte do úspor na energiích. Dotace se vyplatí, navzdory papírování."
seznamzpravy.cz
"Firmy si uvědomují prospěšnost a dlouhodobost inovačních projektů, proto se přes všechny úspory snaží investice do výzkumu a vývoje zachovat."
businessinfo.cz

 

 

Webinář Automatizujte a digitalizujte svou firmu

Pokud řešíte neefektivní práci a administrativní zátěž, zaregistrujte se na webinář, kde do detailu představíme program Digitální podnik zaměřený na nový hardware a software do firem.

 

Webinář Snižte náklady na energie

S dotacemi elegantně vyřešíte rostoucí náklady na energie a zároveň posunete firmu směrem k ekologičtějšímu provozu a stanete se atraktivnějším dodavatelem. Na webináři rozebereme programy na úspory energie, fotovoltaiku nebo větrné elektrárny.

Webinář Poznejte nové dotace pro zdravou firmu v krizi

Jestli chcete získat souhrnný přehled o všech nových programech, užitečné tipy z praxe a seznámit se s ideálním postupem při přípravě dotačního projektu, přihlaste se na souhrnný seminář.

Webinář Financujte výzkum a vývoj. Mzdy, technologie i materiál.

Nové nebo vylepšené produkty, softwarové řešení nebo efektivnější postup výroby vám mohou v krizi hodně pomoci. Díky dotacím na vývoj a výzkum si udržíte výzkumné zaměstnance nebo výrazně levněji pořídíte vybavení a technologie. Na webináři představíme programy Aplikace, Inovace nebo Country for the Future.

 

Získejte videozáznam z webinářů

Běžná cena záznamu je 1950 Kč, nyní ho ale můžete získat zdarma – stačí se přihlásit k odběru dotačního newsletteru enovation níže. Získáte tak navíc přístup ke všem potřebným a aktuálním dotačním informacím.

 

K dotacím jsme již pomohli například těmto firmám:

Webinář proběhne pod záštitou 

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.