Dotační cesta enovation je za námi

Měli jsme semináře po celé republice!

8. 6. 2018
Dotace pro podnikatele

Série našich dotačních seminářů je u konce. Navštívili jsme 7 měst za 7 dní. Vystoupilo 7 dotačních poradců, kteří prokonzultovali 770 minut.

Během dotační cesty s příznačným názvem Poslední velké evropské dotace  jsme navštívili 7 krajských měst v České republice. Účastníci seminářů se dozvěděli, jak získat dotaci, jaké jsou aktuální možnosti pro čerpání dotací z EU pro podniky a také, že existují další zdroje veřejných peněz.

Každý se mohl přesvědčit, že čerpání dotací z evropských fondů je snadné a že aktuálních i připravovaných dotačních výzev je široká škála:

Přednášky od našich zkušených dotačních poradců Daniela Žáčka, Ondřeje Maříka, Ondřeje Bendla, Michala Pácala, Miloše Ciniburka, Alexandry Krejzové a Terezy Thýnové, obsahovaly také informace o  daňových odpočtech na výzkum a vývoj, veřejné podpoře na analýzu energetického hospodářství a investičních pobídkách. Celá Dotační roadshow byla pod záštitou Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky (AMSP ČR).

Nestihli jste přijít a hledáte pro svoji činnost finance z veřejných zdrojů? Domluvte si osobní konzultaci s jedním z našich dotačních poradců na 800 190 163 nebo prostřednictvím e-mailové adresy enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.