Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Dotační cesta enovation je za námi

Měli jsme semináře po celé republice!

8. 6. 2018
Dotace pro podnikatele

Série našich dotačních seminářů je u konce. Navštívili jsme 7 měst za 7 dní. Vystoupilo 7 dotačních poradců, kteří prokonzultovali 770 minut.

Během dotační cesty s příznačným názvem Poslední velké evropské dotace  jsme navštívili 7 krajských měst v České republice. Účastníci seminářů se dozvěděli, jak získat dotaci, jaké jsou aktuální možnosti pro čerpání dotací z EU pro podniky a také, že existují další zdroje veřejných peněz.

Každý se mohl přesvědčit, že čerpání dotací z evropských fondů je snadné a že aktuálních i připravovaných dotačních výzev je široká škála:

Přednášky od našich zkušených dotačních poradců Daniela Žáčka, Ondřeje Maříka, Ondřeje Bendla, Michala Pácala, Miloše Ciniburka, Alexandry Krejzové a Terezy Thýnové, obsahovaly také informace o  daňových odpočtech na výzkum a vývoj, veřejné podpoře na analýzu energetického hospodářství a investičních pobídkách. Celá Dotační roadshow byla pod záštitou Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky (AMSP ČR).

Nestihli jste přijít a hledáte pro svoji činnost finance z veřejných zdrojů? Domluvte si osobní konzultaci s jedním z našich dotačních poradců na 800 190 163 nebo prostřednictvím e-mailové adresy enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.