Webinář: Objevte cesty k financování výzkumu a vývoje pomocí dotací

Registrovat se

OPPIK zveřejní podmínky prvních výzev již ve čtvrtek

Stejně tak, jako ministerstvo životního prostředí, i ministerstvo průmyslu a obchodu se rozhodlo dát žadatelům možnost se připravit na vypsání výzev. Již tento čtvrtek budou zveřejněna předběžná znění prvních výzev OPPIK.

28. 4. 2015
Dotace pro podnikatele

Stejně tak, jako ministerstvo životního prostředí, i ministerstvo průmyslu a obchodu se rozhodlo dát žadatelům možnost se připravit na vypsání výzev.


Již tento čtvrtek budou zveřejněna předběžná znění prvních výzev Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).


Zveřejněny budou základní podmínky těchto programů:

 

Tzv. avíza budou obsahovat především informace o způsobilých výdajích nebo postupu hodnocení a výběru žádostí. Tuto cestu MPO zvolilo kvůli tomu, že OPPIK zatím ještě nebyl schválen Evropskou komisí.

 

Parametry popsané v předběžných výzvách by již neměly být ve finálních výzvách dále upravovány. Je tedy možné na jejich základě postupovat s přípravou projektu.

 

V případě jakýchkoliv nejasností jsou tu pro vás naši specialisté, kteří rádi zodpoví vaše dotazy či zhodnotí váš projektový záměr. Ozvat se jim můžete telefonicky na číslo 800 190 163 či emailem na adresu enovation@enovation.cz.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.