Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na bioplynové stanice

Svět energií se mění. S bioplynovými stanicemi ušetříte důležité náklady na vaše podnikání.

Dotace na bioplynové stanice

Čisté, obnovitelné energie jsou v dnešní době vnímány jako významné zdroje energie. Bioplyn, který je jedním z nich, je již dlouhodobě hodnotným zdrojem energie po celém světě. Do roku 2050 by se měl bioplyn stát zdrojem celé třetiny světové produkce energie. Je levný, plně obnovitelný a představuje významný zdroj v energetice. S investicí do bioplynových stanic půjdete správným směrem v hospodaření s energií.

Programy pro čerpání dotací na bioplynové stanice

S dotací na bioplynové stanice získáte důležité finance na rozvoj s těmito programy:

 • Obnovitelné zdroje energie (Program uzavřen)
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu.
 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

S těmito programy můžete investovat do zařízení a výrazně tak zefektivnit práci s bioplynem. S dotací na obnovitelné zdroje energie lze zefektivnit výkon vašich stávajících bioplynových stanic. S nízkouhlíkovými technologiemi lze komplexně pracovat s bioplynem a jeho přeměnami. S dotacemi na bioplynové stanice posunete své podnikání výrazně kupředu. V tomto roce můžete získat dotaci až do výše 80 %.

Jak získat dotace na bioplynové stanice

Žádat o dotaci na bioplynové stanice mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na bioplynové stanice

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na bioplynové stanice. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 2/2022

  Nízkouhlíkové technologie

  Dotace na nízkouhlíkové technologie. Až 70 mil. Kč na využití druhotných surovin, nakládání s energií a oblast elektromobility pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 2/2022

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.