Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Dotace na bioplynové stanice

Svět energií se mění. S bioplynovými stanicemi ušetříte důležité náklady na vaše podnikání.

Dotace na bioplynové stanice

Čisté, obnovitelné energie jsou v dnešní době vnímány jako významné zdroje energie. Bioplyn, který je jedním z nich, je již dlouhodobě hodnotným zdrojem energie po celém světě. Do roku 2050 by se měl bioplyn stát zdrojem celé třetiny světové produkce energie. Je levný, plně obnovitelný a představuje významný zdroj v energetice. S investicí do bioplynových stanic půjdete správným směrem v hospodaření s energií.

Zjistěte, jaké dotace můžete v nejbližší době využít

Vlna dotací, která právě startuje, přinese programy zaměřené na úspory vody i energií, přechod na čistší zdroje energie a mnohé další. Na bezplatném webináři vám jednotlivé programy představíme a poradíme, který vybrat.

Chci se přihlásit

Programy pro čerpání dotací na bioplynové stanice

S dotací na bioplynové stanice získáte důležité finance na rozvoj s těmito programy:

  • Obnovitelné zdroje energie (Program uzavřen)
    Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu.
  • Nízkouhlíkové technologie
    Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

S těmito programy můžete investovat do zařízení a výrazně tak zefektivnit práci s bioplynem. S dotací na obnovitelné zdroje energie lze zefektivnit výkon vašich stávajících bioplynových stanic. S nízkouhlíkovými technologiemi lze komplexně pracovat s bioplynem a jeho přeměnami. S dotacemi na bioplynové stanice posunete své podnikání výrazně kupředu. V tomto roce můžete získat dotaci až do výše 80 %.

Jak získat dotace na bioplynové stanice

Žádat o dotaci na bioplynové stanice mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na bioplynové stanice

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na bioplynové stanice. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.