Dotace na bioplynové stanice

Svět energií se mění. S bioplynovými stanicemi ušetříte důležité náklady na vaše podnikání.

Dotace na bioplynové stanice

Čisté, obnovitelné energie jsou v dnešní době vnímány jako významné zdroje energie. Bioplyn, který je jedním z nich, je již dlouhodobě hodnotným zdrojem energie po celém světě. Do roku 2050 by se měl bioplyn stát zdrojem celé třetiny světové produkce energie. Je levný, plně obnovitelný a představuje významný zdroj v energetice. S investicí do bioplynových stanic půjdete správným směrem v hospodaření s energií.

Zjistěte, jaké dotace můžete v nejbližší době využít

Vlna dotací, která právě startuje, přinese programy zaměřené na úspory vody i energií, přechod na čistší zdroje energie a mnohé další. Na bezplatném webináři vám jednotlivé programy představíme a poradíme, který vybrat.

Chci se přihlásit

Programy pro čerpání dotací na bioplynové stanice

S dotací na bioplynové stanice získáte důležité finance na rozvoj s těmito programy:

 • Obnovitelné zdroje energie (Program uzavřen)
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu.
 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

S těmito programy můžete investovat do zařízení a výrazně tak zefektivnit práci s bioplynem. S dotací na obnovitelné zdroje energie lze zefektivnit výkon vašich stávajících bioplynových stanic. S nízkouhlíkovými technologiemi lze komplexně pracovat s bioplynem a jeho přeměnami. S dotacemi na bioplynové stanice posunete své podnikání výrazně kupředu. V tomto roce můžete získat dotaci až do výše 80 %.

Jak získat dotace na bioplynové stanice

Žádat o dotaci na bioplynové stanice mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem.

Pomůžeme vám získat dotace na bioplynové stanice

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na bioplynové stanice. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 13. 12. 2024

  Obnovitelné zdroje vtláčení biometanu

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Získejte až 80% dotační podporu na pořízení technologie umožňující úpravu bioplynu na biometan.

 • Otevřený do 31. 10. 2025

  Obnovitelné zdroje energie (OPTAK)

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

 • Uzavřený

  Využití a zpracování biologicky rozložitelného odpadu

  Dotace na výstavbu, modernizaci kompostáren nebo pořízení techniky na zpracování bioodpadů na zemědělskou půdu.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.